İşte şebekelerin 3G fiyatları!

30 Temmuz 2009 tarihinden itibaren görüntülü ve sesli konuşmalar için fiyatlar belirlendi!
Turkcell, Avea ve Vodafone mevcut 2G’deki görüşmeyle aşağı yukarı aynı fiyatları belirledi. Buna göre operatörler üzerinden görüşme fiyatının dakikası 7,75 kuruş olacak.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu başkanı Tayfun Acarer, yaptığı açıklamada kurum olarak operatör fiyatlarına bir tavan koyduklarını ve bu tavan fiyattan yukarı çıkılmadan daha aşağıda fiyatlar belirlediklerini söyleyen Acarer, “2G ile 3G’nin görüşme bedelleri arasında büyük bir fark olmaz. Hemen hemen fark olmayacak.
Neticede aynı mantıkla çalışan ses ve veri haberleşmesi. Ancak 3G ile daha fazla veri indirilirse ona göre daha fazla bedel ödenecek” dedi.
Peki komşuda durum ne?
Kıbrıs’taki tarife fiyat durumu ise şu şekilde; 4 GB Aylık 3G Mobil İnternet Paketi 30 günlük kullanım sağlayan 4 GB’lık Mobil İnternet Paketi alın, internette gönlünüzce dolaşın, tüm online işlemlerinizi yapın.
Size en yakın Kuzey Kıbrıs Turkcell Ofisleri’nden veya Satış Noktaları’ndan birine uğrayın, aylık 4 GB Mobil İnternet Paketini 60 TL’ye alın. 10 GB Aylık 3G Mobil İnternet Paketi 30 günlük kullanım sağlayan 10 GB’lık Mobil
İnternet Paketi alın, internette gönlünüzce dolaşın, tüm online işlemlerinizi yapın. Size en yakın Kuzey Kıbrıs Turkcell Ofisleri’nden veya Satış Noktaları’ndan birine uğrayın, aylık 10 GB Mobil İnternet Paketini 70 TL’ye alın.
Daha fazlası için www.techno-labs.com sitesini ziyaret ediniz!
Kaynak: www.milliyet.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.