Kağıt Gibi LCD Televizyon

CES 2009’da bombalar patlamaya devam ediyor. Teknoloji devi Samsung, dünyanın en ince LED LCD televizyonunu tanıttı. Sizce bu televizyon kaç mm kalınlığında?

Samsung Electronics, teknoloji dünyasının odağındaki CES 2009 Fuarı’nda duyurduğu HDTV LCD’si ile çok iddialı. Samsung’un 6.5mm’lik bu yeni LED TV’si tüm temel özelliklerinin yanı sıra son derece ince oluşuyla ön plana çıkıyor.  6,5 mm’lik LED TV, Kore pazarındaki pek çok ince cep telefonunundan (10 mm) çok daha ince.

200Hz ile Hareketli Görüntülerde Yüksek Kalite

Samsung, 2008 IFA Fuarı’nda iş ortaklarına tanıttığı 8,9 mm’lik LED TV’den sadece 5 ay sonra yeni ve dünyanın en ince LCD TV’sini geliştirdi.  Samsung Electronics, ince LCD TV pazarının gelişmesinde lider bir rol oynayan Samsung’un, inceliğinin yanısıra 200 Hz  Auto Motion Plus teknolojili hareketli sahnelerdeki görüntü kalitesi, akıllı enerji tasarrufu, Wide Color ControlPro özelliği ile görüntüler daha canlı, seyri daha keyifli.

Ayrıca, hem Seri 7 hem de Seri 6’da tüketicilerin enerjiden ve paradan tasarruf  etmelerine yardımcı olacak düşük enerji tüketimi özelliği yer alıyor. Her iki seri de oldukça katı kuralları olan Energy Star v3.0 kılavuzuna uyumlu şekilde tasarlandı.

Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.