Kapaklı BlackBerry Türkiye'de

BlackBerry ve Turkcell kapaklı BlackBerry modeli Flip’i Türkiye’de satışa sundu.

BlackBerry platformunun gücünden yararlanan yeni BlackBerry Pearl Flip 8220 akıllı telefon kapaklı ince gövdesinin içinde birçok yararlı özellik barındırıyor. Kullanımı rahat klavyesiyle yazı yazmayı ve telefon numarası tuşlamayı kolaylaştıran BlackBerry Pearl Flip’in kapağı açıldığında büyük ve parlak iç ekranı ortaya çıkıyor; kapak kapatıldığında ise tuş arama zahmetine girilmeden o anda yapılan telefon görüşmesi sona erdiriliyor. Akıllı telefonun dış ekranında takvim notlarının, e-postaların, mesajların, ve telefon çağrılarının bir bakışta görülebilmesi ise müşterilerin memnuniyetle karşılayacağı bir diğer kolaylık.
Zengin multimedya yeteneklerini RIM’in güçlü e-posta çözümü ile buluşturmakla kalmayıp kısa mesaj ve resimli mesaj desteği, güçlendirilmiş İnternet tarayıcısı, ve yerleşik Wi-Fiile de biraraya getiren BlackBerry Pearl Flip yoğun yaşam tarzının denetimini ellerinde tutmak isteyenler için ideal bir cihaz niteliğini taşıyor. BlackBerry Pearl Flip kullanıcıları kolaylıkla fotoğraf  paylaşabiliyor, son oynanan maçların sonuçlarını öğrenebiliyor, İnternete girebiliyor, Facebookve MySpace gibi sosyal iletişim ağı sitelerini kullanabiliyor.
BlackBerry Pearl Flip akıllı telefonun sunduğu gelişmiş multimedya deneyimi dijital zoom’lu 2.0 megapiksellik flaşlı fotoğraf makinesi, video kaydı, medya oynatıcı, stereo Bluetoothdesteği, ve ilave hafıza için kapasitesi 16 GB’a kadar olan hafıza kartlarını kabul eden, kolayca ulaşılabilir bir kart yuvasını içeriyor. BlackBerry Pearl Flip’in son kullanıcı fiyatı KDVdahil 630 USD olarak açıklandı.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.