Kariyerine değer katmak isteyenlere Armatre Ticari Bilimler Akademisi

Expertexim ‘in yerel ticaret ve hukuk eğitimleri gerçekleştirmek adına oluşturduğu Armatre T.B.A. hukuk ve yerel ticaret alanında kariyerine değer katmak isteyenlere yol gösteriyor.
Bu güne kadar sayısız Uluslararası Ticaret kökenli eğitimler gerçekleştiren Expertexim tarafından oluşturulan bu marka, iç piyasada bulunan reel sektörlere ve bu sektörlerde yer almak isteyen bireylere yerel ticari branşlarda gerçek iş yaşamına endeksli bilgi ve tecrübe sağlamak adına eğitimler gerçekleştirmektedir.
Yine Expertexim anlayışı ile Armatre de tüm eğitimlerinde akademik kadrosuyla da ön plana çıkmaktadır ve konusunda en az 10 yıl tecrübeli ve alanında uzman olarak nitelendirilen akademisyenler ve iş adamlarıyla birlikte hareket etmektedir.
Bunun yanı sıra Armatre, Expertexim gücünden hız alarak, ünlü firmalarla birlikte çözüm ortaklığında bulunmasıyla katılımcılarına ve mezunlarına eğitim öncesi ve sonrası üstün hizmet sunmayı odak noktası haline getirmiştir ve yine orijinal bir yapıya sahip olan bu akademi, alanında uzman olduğu yerel ticari eğitimler konusunda hızla nitelikli bilirkişi yetiştirmeye ve güç üretmeye devam etmektedir.
Armatre’nin Güncel Eğitimi;
Armatre’nin gerçekleştirdiği eğitimlerinden biri olan Tüketici,E-Tüketici ve Reklam Hukuku Sertifika Programına tüm Biletix satış noktalarından, biletix.com eğitim bölümünden ve Biletix çağrı merkezinden başvurabilirsiniz.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.