Kaspersky'den ödül!

Güvenlik devi Kaspersky’den Türkiye’deki iş ortaklarına üç ayrı ödül: İşte ödüller ve nedenleri…
Kaspersky Lab’ın Doğu Avrupa ve Türkiye’deki iş ortaklarına yönelik düzenlediği “Daha iyisi için değişim” konferansına Türkiye’nin yanı sıra Bosna Hersek, Hırvatistan, Karadağ, Yunanistan, Kıbrıs, Makedonya, Sırbistan, Romanya, Bulgaristan olmak üzere toplam 10 ülkedeki iş ortaklarından 40’dan fazla konuk katıldı. Yıldızı parlayan ülkeler arasında yer alan Türkiye’deki iş ortakları da ayrıca üç ayrı kategoride ödüllendirildi.
Toplantıda Kaspersky Lab CEO’su Eugene Kaspersky başta olmak üzere Kaspersky Lab Türkiye Ülke Müdürü Murat Göçe, EEMEA Bölgesi Genel Müdürü Garry Kondakov, Romanya Ülke Müdürü Teodor Cimpoesu, Kurumsal Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Keith Maskell ve diğer Kaspersky Lab yöneticileri birer konuşma yaptı. Pazar ve rekabet analizi, satış rakamları, kısa vadeli kurumsal strateji ve gerçekleştirilebilecek desteklerin paylaşıldığı toplantıda ayrıca en güncel web tehditleri, siber suçlar ve sektör tartışıldı.
Doğu Avrupa Bölgesi’nin Kaspersky Lab için büyük önem taşıdığını belirten EEMEA Bölgesi Genel Müdürü Gary Kondanov “Geçen sene Romanya ve Türkiye satış rakamlarında %160, eski Yugoslavya, Yunanistan ve Kıbrıs ise %70 oranında bir büyüme gösterdiler. Bunlar çok başarılı rakamlar, fakat yine de gelecekte bundan çok daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz. Bu bölgedeki iş ortaklarımızla işbirliğimizi artırarak devam ettireceğiz” dedi.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.