Lamborghini Armalı Cep Telefonu

İsviçreli saat üreticisi Tag Heuer, Lüks cep telefonu serisini Meridiist adlı model ile genişletiyor. Özel üretim olan bu cep telefonu Lamborghini arması ile dikkat çekiyor.
Limitli sayıda üretilen Meridiist, paslanmaz çelik üzerine siyah Titankarbid alaşımı ile kaplı. Oldukça sağlam bir yapıya sahip olan Meridiist, çizilmez 60.5 karat Safir cam ile fark yaratıyor. Ürünün arka tarafında, Lamborghini Murcielago’ların arkasındaki yazının aynısı yer alıyor. Pil kapağının üzerinde bir numara bulunuyor. Bu numara cep telefonun üretim numarasıdır. 1963 tane üretilecek olan Meridiist, Lamborghini’nin kuruluş yılını gösteriyor.
Düşme ve darbelere karşı korumalı olan bu telefon, ısı farklılıklarında da çalışabiliyor. 7 saat pil kullanım süresine sahip olan Meridiist, Stand-By durumunda 28 gün dayanabiliyor.

Meridiist teknolojik olarak üstün değil. Bu telefonda daha çok kullanılan malzemelere dikkat edilmiş.
Tag Heuer, bu telefonda sadece kullanılan malzemelere yoğunlaşmış. Teknolojik bir yenilik getirmeyen Meridiist, 2 Megapiksel kamera, 1.9 inç ekran, dört bant GSM, GPRS ve Bluetooth teknolojilere sahip.
Meridiist, tüm bunlara rağmen 6200 Euro’luk bir fiyat ile seçkin müşterilerin ilgisine sunulmuş durumda.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.