Lamine parkede 2010 trendi blue jean parke

Berti tarafından 2010 koleksiyonunda yer alan Blue Jean dokulu lamine parkeler ev ve iş yerlerinde genç ve mordern tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi.
Parke sektörünün dünya markası Berti tarafından 2010 koleksiyonunda yer alan Blue Jean dokulu lamine parkeler ev ve iş yerlerinde genç ve mordern tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi olmakta. Sektörde pek fazla rastlanmayan sıradışı ürünleri ve çok fazla alternatif sunması sebebiyle beğeni kazanan Berti Studio Avantgarde ve Vintage olarak 2 seriden oluşmakta.
Alışılageldik çizgilerden çok farklı olan Avantgarde serisinde ,zemini komple bakır veya metal ışıltılarla kaplamanız, deri, jean veya dilediğiniz tekstil dokusuyla spor mekanlar yaratmanız, Meşe’nin en bakir halini seçerek,bir dağ evi ortamını oluşturmanız veya yaşamınıza en uygun trendleri yakalamanız çok kolay.
Meşe ağacına, özel tekniklerle renk ve desen verilerek modern ve farklı bir görünüm kazandırılan ürünlerde, alt taşıyıcı malzeme olarak yine 4mm meşe kullanılarak mukavemeti maximuma çıkarılarak stabillik sağlanmıştır.
Bu donanımla parkeler, yatak odalarında, banyo ve mutfaklarda da şık mekanlar yaratmak için ideal..
Avangarde serisiyle parke standartlarını alt üst ederek yenilikte çığır açan Berti geçmişi de unutmadığını Studio Vintage serisiyle ispatlıyor. Dünü temsil eden, geçmişte yaşamımızın belli bir zamanına damga vurmuş olan masalsı tasarımlar Berti kalitesiyle yeniden vücut bularak Vintage serisini oluşturuyor.Eskitilmiş hissini çatlatılmış, kurtlu-çivili sandık dokulu ürünlerle zirveye çıkaran serideki ürünlerle yaşadığınız mekanları geçmişten bugüne taşımanız mümkün.
Berti markasının tüm serilerini görebileceğiniz Levent Parquethouse showroom’da Berti‘nin yanı sıra Alman Boxler, Ispanyol Galparke gibi dünyanın önde gelen markalarını ürünlerini de bir arada bulabilirsiniz.
Hizmet verdiği markalarınTürkiye’de tek yetkili satıcısı olan, elit markalar ve iddialı ürünlerle hizmet veren firmada 40cm en, 13m tek boy lamine parkeden, 24 ayar altın kaplamalı masif parkeye kadar butik ürünleri de bulmanız mümkün.
Zengin ürün teşhirlerini görmek ve detaylı bilgi almak üzere Levent’teki Parquethouse’u ziyaret edebilirsiniz
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.