Lenovo ThinkPad ailesi güvenliği dert etmeyin

Kurumsal ve gelişen işletmeler göz önünde bulundurularak tasarlanan Lenovo ThinkPad dizüstü ve ThinkCentre masaüstü bilgisayarlar sağlam teknoloji, tasarım ve kaliteyi bir araya getiriyor.

Lenovo ThinkPad dizüstü ve ThinkCentre masaüstü bilgisayarların sahip oldukları ThinkVantage Teknolojileri, kullanıcının verimliliğini arttırmaya yönelik özel yenilikler sunuyor.
Sıvı Dökülmesine Dayanıklı Klavye
ThinkPad sıvı dökülmelerine karşı korunmuştur. Akıllıca tasarlanmış ThinkPad klavyesinin altında bir drenaj sistemi bulunur. Küçük kanallardan oluşan bir labirent sıvıyı ana karta ulaşmadan toplayıp ThinkPad bilgisayarın altındaki bir çıkışa yönlendirir.
ThinkPad Güvenlik Kafesi
ThinkPad Güvenlik Kafesi dizüstü bilgisayarın içindeki parçaları kaza veya sert hareketlere karşı korur. Sağlam magnezyum alaşımlı kasa, ThinkPad bilgisayarın dayanıklılığını ve güvenilirliğini artırır.
Parmak İzi Okuyucu
Bilgisayarların üzerindeki Parmak İzi Okuyucu, parmak izi algılayıcısını kullanarak verilerinize güvenli bir biçimde erişmenize ve parolalarınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur.
ThinkVantage Rescue and Recovery
İşletim sisteminiz çalışmıyor mu? Bilgisayarınıza virüs mü bulaştı? Hiç sorun değil!! Çünkü tek bir tuşa basarak, tüm kaybolan bilgilerinizi işletim sisteminiz tamamıyla ortadan kalkmış olsa bile geri getirmeniz mümkün.
 
ThinkVantage Aktif Koruma Sistemi
ThinkVantage Aktif Koruma Sistemi teknolojisi otomobillerdeki hava yastıklarına benzer bir güvenlik sağlar. Bu sistem hareketteki ani değişimleri algılayıp verileri korumak için sabit diski geçici olarak durdurur ve düşme anında diskin okuyucu kafa tarafından zedelenmesi ve dolayısıyla bilgilerinizin zarar görme olasılığı minimuma indirir.
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.