LG KF510 GÖZ KAMAŞTIRIYOR

LG’nin yeni cep telefonu modeli KF510, son derece şık ve büyüleyici görünümü, kayar kapağı ve etkileyici tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.
Tüketici elektronik sistemlerinde dünya lideri ve teknoloji öncüsü olan LG Electronics’in yeni cep telefonu modeli KF 510, son derece ince ve dinamik tasarımı ile göz kamaştırıyor.

Metal dış yüzeyi tamamen kaplayan yıldız tozu grisi (Stardust) ve gün batımı kırmızısı (Sun set) seçeneklerini içeren LG-KF510’un göz alıcı renk özellikleri, bir cep telefonunda ilk defa kullanıldı. Bu unsur, telefona parlak ve sofistike bir özellik katarken, 10.9 mm’lik ince ve dayanıklı iç kızak, telefonun zarif stilinin altını ustalıkla çiziyor.
Tuş takımında yer alan parlak LED ışıkları, hafif bir parmak dokunuşuyla aydınlanıyor. Bu da yeni ‘İnteraktif Dokunmatik Aydınlatma’ sistemini kullanarak animasyonlu-çok fonksiyonlu menüde görüntüleri kaydırarak ilerlemeyi sağlıyor.
LG-KF510 şık tasarımının yanı sıra kaliteli özelliklerle de donatıldı. Bir saniye tepki zamanı ve güçlü flaşıyla LG-KF510’un 3MP kamerası kullanıcıya hem hız hem kalite sunuyor. Geliştirilmiş MP3 çalar özelliği ile kullanıcı, şarkıları otomatik olarak listeleyebiliyor veya kategoriler halinde sınıflandırabiliyor. Bu özellikler, kendini LED ekranın parlaklığına göre ayarlayan Otomatik Aydınlatma Kontrolü (Auto Luminance Control / ALC) aracılığıyla şarjdan tasarruf eden uzun ömürlü bir pil ile destekleniyor.   
 
“2008, cep telefonu tasarımında yeni bir paradigmanın ortaya çıktığı yıldır ve LG bu konuda referans noktasını oluşturmaktadır,” diyen LG Electronics Mobil İletişim Şirketi CEO’su Dr. Skott Ahn sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu alanda lider olduğumuzu kabul ettirdik ve LG-KF510 da cep telefonu portföyümüze yapılan eşsiz bir ilave… Zarif, estetik özellikleri ve üstün teknolojisiyle bu telefon, hem stile hem de öze değer veren, sezgisi güçlü pek çok müşteriye hitap edecek.” 
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.