LG Secret

LG, yeni cep telefonu modeli LG Secret’ın duyurusunu yaptı. Özellikle tarza ve şıklığa önem verenleri amaçlayan model 5 megapiksellik kameraya da sahip.
 
LG, tarz sahibi kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek, moda odaklı cep telefonlarının yer aldığı Black Label Serisi’nin uzun süredir beklenen üçüncü modeli LG Secret’ı duyurdu. www.teknolojiweb.net
Satışlarda milyon barajını aşan Black Label Serisi ve PRADA modeli gibi ürünlerle adını duyuran şirket bu seriye şimdi de Secret’ı ekledi. Yeni modelde sertleştirilmiş, çizilmeye dayanlıklı parlak ön cam, karbon fiber dış kasa, 11.8 mm’lik incelik ve 5.0 megapiksel kamera gibi özellikler dikkat çekiyor.
Tek tuş dokunuşuyla ana ekranın dokunmatik hale gelebildiği telefonda beş multimedya özelliğine erişim de sağlanıyor. Kamerası aynı zamanda saniyede 120 kare video kayıt özelliği ve DivX sertifikalı video gösterim niteliğine sahip.
LG’nin Hareket Sensörü teknolojisi ise, oyunları daha da geliştiriyor ve telefonun çevrildiği yöne göre ekrandaki görüntünün otomatik olarak düzelmesini sağlıyor. Her türlü ışıkta ekranın görülmesini garanti eden otomatik aydınlatma sensörü ve içeriğindeki bilgileri LG Secret’tan bir bilgisayara kolayca aktarmayı mümkün kılan Bluetooth Oto-Sync özelliği, telefonun fonksiyonelliğini artırıyor. Ürünün satış fiyatı ise 880 YTL.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.