Logitech, Gaming Keyboard G110 adlı ürün ile oyunculara özel yeni bir klavye duyurdu.

Logitech, Gaming Keyboard G110 adlı ürün ile oyunculara özel yeni bir klavye duyurdu. Oldukça ergonomik ve şık olan bu klavye, farklı renklerle kullanıcılarla buluşması ile ilgi çekiyor.
Yuvarlak hatlardan vazgeçen Logitech, bir klavye’de aranan tüm özelliklerle birlikte kısa yol tuş kombinasyonu (G) ve programlanabilir makro (M) tuşlardan vazgeçmemiş. G110 bu özellik sayesinde 36 farklı tuş kombinasyona göre programlanabiliyor. İşin güzel tarafı ise klavye’nin hangi oyunun çalıştırıldığını anlaması ve bu oyuna göre kısa yol tuşlarını otomatik olarak atayabilmesi.
 
USB arabirimden bağlanan bu ürün Stereo kulaklık girişine de sahip. USB girişine de sahip olan G110 Ocak 2010 yılında yaklaşık 80 Euro’dan satılması düşünülüyor.
 
Karanlık ortamlar için bir aydınlatmaya sahip olan bu klavye, kırmızı, mavi ve mor gibi birçok renk paletlerine göre ayarlanabiliyor. Ürünün diğer bir özelliği sahip olduğu bir tuş sayesinde Windows için atanmış tuşları iptal edebilmesi. Bu özellikle kendisini oyunlara kaptıran kişiler için büyük bir avantaj. Çünkü bu sayede yanlış bir tuşa basılmamış ve oyun esnasında Windows masaüstüne de geçiş yapılmamış olur.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.