Mac Uyumlu DataTraveler Vault-Privacy Edition Secure USB Flash Sürücü

Kingston, DataTraveler Vault – Privacy Edition (DTVP) USB Flash sürücüsünün artık Apple Mac işletim sistemleriyle (OSX 10.4x – 10.5x) uyumlu hale getirildiğini duyurdu.

Kingston Flash Bellek İşletme Yöneticisi Mark Akoubian, “DataTraveler Vault – Privacy Edition’ımız, Windows tabanlı sistemler kullanan ve taşınabilir verileri taşımak için güvenli ve emniyetli bir yol arayan özel sektör ve kamu sektörü çalışanları arasında popüler hale geldi. %100 güvenli bu sürücüye Mac desteği eklemekten mutluluk duymaktayız. Böylece Apple kullanıcıları da verilerin güvenli bir şekilde saklanabilmesi konusunda piyasada en iyi olan taşınabilir depolama çözümünü kullanabilecek.” dedi.
Taşınabilir verileri depolayan DTVP, hareket halindeyken donanım tabanlı, 256-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) ile korunmaktadır. Sürücünün yüksek veri aktarım hızı bulunmaktadır.Başarısız 10 oturum açma girişiminin ardından sürücüyü kilitleyerek kuvvetle yapılan saldırılardan korumaktadır. Kilitlenmenin ardından, Flash sürücünün tekrar çalışır hale gelebilmesi için yeniden formatlanması gerekmektedir. Ek koruma olarak, DTVP alüminyumdan yapılmış ve yaklaşık 1.2 metreye kadar (4 fit) su geçirmiyor.
Ürün, Windows 2000 (SP4), Windows XP (SP1, SP2, SP3), Windows Vista ve Mac OSX 10.4x-10.5x işletim sistemlerile uyumlu olarak çalışıyor.
Kingston DataTraveler Vault – Privacy Edition Özellikler/Teknik Özellikler
Macintosh İşletim Sistemini Tamamen Destekler .
Tamamen Şifrelenmiş: Saklanan verilerin %100’ü donanım tabanlı, 256-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) tarafından korunmaktadır
Hızlı: 24 MB/saniye okuma ve 10 MB/saniye yazmaya kadar veri aktarım hızlarına sahiptir. *
Güvenli: 10 izinsiz girişimin ardından sürücü kendini kilitler ve yeniden formatlanması gerekir
Şifreli Koruma: İzinsiz erişimi engellemek üzere karmaşık şifre, kullanıcı tarafından minimum özelliklerle ayarlanabilir.
Kolay Kullanım: Herhangi bir yönetici yetkisi veya uygulama yüklemesi gerektirmez.
Garantili: Beş yıl garantilidir.
Dayanıklı: Alüminyum kasa
Su geçirmez: Su hasarına karşı korunaklıdır. **
Boyutlar: 77.9 mm x 22.2 mm x 12.05 mm (3.06″ x 0.9″ x 0.47″)
Kapasiteler***: 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB
Uyumluluk: USB 2.0 teknik özelliklerine göre tasarlanmıştır.
İşletim Sıcaklıkları: 0º C – 60º C  (32º F – 140º F)
Saklama Sıcaklıkları: -20º C – 85º C (-4º F – 185º F)
* Ana donanım, yazılım ve kullanıma bağlı olarak hız farklılıkları gösterebilir.
** Yaklaşık 1.2 metreye (4 fit) kadar; IEC 60529 IPX8 ile uyumludur. Kullanım öncesinde ürün temiz ve kuru olmalıdır.
*** Lütfen dikkat ediniz: Verilmiş olan kapasitelerin bazıları formatlama ve diğer işlevler için kullanılmaktadır ve bu nedenle veri depolama için mevcut olmayabilir. Daha fazla bilgi için,  Kingston.com/Flash_Memory_Guide adresinden Kingston’un Flash Bellek Kılavuzuna başvurabilirsiniz.
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.