Microsoft'tan kullanıcılarına müjde

Microsoft Office Live Workspace’in Türkçe beta sürümü, yayına açıldı.
Microsoft Türkiye’den yapılan yazılı açıklamada, Microsoft Office’in web tabanlı uzantısı olan platformun, kullanıcılara office dosyalarını internet üzerinden kaydetme, paylaşma ve değişiklikleri saklama olanağı sunduğu hatırlatıldı.
Halen 20 dilde kullanılabilen Microsoft Office Live Workspace’in beta sürümünün, hizmete girdiği mart ayından bu yana 1 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştığı kaydedildi.
Office Live Workspace’in, kullanıcılara internet erişimi olan herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazdan belgelerine erişme, onları düzenleme ve diğerleriyle paylaşma olanağı verirken, kullanıcıların isterlerse binden fazla Microsoft Office belgesini kendi sanal alanlarında saklayabildikleri vurgulandı.
Açıklamada, Office Live Workspace Türkçe betayı kullanmak isteyenlerin, ”http://workspace.officelive.com” adresinden kayıt olabildikleri belirtildi.
Microsoft Türkiye Bilgi Çalışanı Grup Müdürü Aygen Onar Uluer, yaptığı değerlendirmede, tüketicilere ”yepyeni ve zengin” deneyimler yaşatmayı amaçladıklarını ve bu yönde çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, şöyle devam etti:
”Bu alandaki çalışmalarımızın en yeni örneklerinden biri olan Office Live Workspace beta Türkçe tüketicilere kendi hazırladıkları dosyalara her an, her yerden ulaşma imkanı sağlıyor. Aynı zamanda, bu belgeler üzerinde başkaları ile birlikte çalışabilecekleri, evde, işte ve okulda, iş ve ilgi alanlarını paylaşabilecekleri bir platform sunuyoruz. Henüz beta sürümü olmasına rağmen Office Live Workspace, çok zengin fonksiyonlar sunuyor ve beta kullanıcılarının geri bildirimleriyle zaman içinde çok daha güçlü bir platform haline gelecek.”
AA

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.