Mini dizüstü bilgisayar üretimini seven Samsung, halen satışta olan ürünlerine N130 modelini ekledi.

Samsung Electronics, yeni Netbook modeli N130’u kullanıcıların beğenisine sunuyor. Samsung’un N – serisi Netbook ürün yelpazesine katılan en uygun fiyatlı ürün olan N-130, ultra hafif olmasının yanında şık ve fonksiyonel tasarımı ile dikkat çekiyor.

N130, 10.1 inçlik mat LCD ekranı ile daha keskin ve parlak görüntüler sağlarken, güneş ışığında oluşan ayna etkisini de engelliyor. Ekranın uygun en-boy oranı ve düşük güç tüketimi de hareket halinde bilgisayar kullanımını için en ideal deneyimi yaşatıyor.  .
Enerji verimliliği yüksek ekran ve işlemcinin mükemmel uyumu, Samsung’un sınıf lideri mühendisliği ile birleştiğinde olağanüstü bir pil performansı sağlıyor. Tek bir şarjla 7.5 saate kadar çalışan N 130, neredeyse bütün gün kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor..
N130 iletişim teknolojilerini de destekliyor. Hızlı Internet erişimi için 802.11bg/n uyumlu ya da 802.11bgn kablosuz yerel ağ (wireless LAN) ve dahili 3G modem (HSPA/WiMAX/WiBRO) ile verilerinize istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabiliyorsunuz. Dahili mikrofon ve kulaklık bağlantısı ile tüm VoIP telefon görüşmelerinizi yapmanız mümkün.
Üç adet USB 2.0 bağlantı noktası ve üçü bir arada hafıza kartı okuyucusu ile N130, kapsamlı bir veri paylaşım aracı donanımına sahip. Böylece, fotograflardan müzik ve filmlere tüm verileri herhangi bir çevre birimi, yeni nesil kamera ya da diğer ses ve görüntü cihazlarıyla paylaşmak son derece kolay ve hızlı.
Samsung’un yeni modeli N 130, siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile, Ekim ayı itibarı ile Türkiye’de satışa sunulacak.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.