Moreclick Irlanda Google Adwords Toplantısında

MoreClick, Google’ın her yıl gelenksel olarak Dublin’de düzenlediği 2010 vizyonu toplantısına 17 Ekim 2009 tarihinde katıldı. Google’ın Dublin merkez ofisinde düzenlenen toplantıda, 2010 yılının vizyonu, yeni çıkacak ürünler ve hizmetlerle ilgili ajanslar ve önde gelen reklam verenler bilgilendirildi.
Türkiye’den sadece 3 ajansın davet edildiği toplantıda, EMEA bölgesinin en büyük ajansları toplantıda hazır bulundu. Türkiye’deki ilk Qualified Company sertifikalı ajanslardan olan Moreclick‘i temsilen Dublin’de bulunan ajans başkanı Volkan İnanç, toplantı sırasında bir çok farklı ülkeden ajanslarla ve reklam verenlerle tanışma fırsatı bulduklarını, farklı pazarlar ve çalışma biçimleri ile ilgili bilgi sahibi olduklarını kaydetti. Türkiye’nin gelişen pazarlarda Polonya ile birlikte özel bir önemi olduğunu belirten İnanç, bu tür organizasyonlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini belirtti.
Önümüzdeki yılların internet reklamcılığı açısından patlama yılı olacağını, arama motoru reklamcılığının ise diğer reklam modellerinden çok daha hızlı büyüyeceğini kaydeden İnanç, bunun temel nedeninin arama motorlu reklamcılığının birim maliyetlerinin düşük olması, küçük bütçelerle sonuç alınabilmesi ve detaylı ölçümleme olduğunu kaydetti. Google’ın yeni ürünlerle pazarda daha da etkin olacağını öngören İnanç, bilhassa mobil ürünler tarafında Google mühendislerinin çok farklı ürünler çıkardığını, Google’ın da mobil reklamcılığa özel bir önem verdiğini, buna bağlı olarak da çok yakın bir gelecekte mobil reklamcılığın hayatımıza gireceğini belirtti.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.