Motorola MING A1800 Dual SIM

Çift SIM kartlı telefonlar kervanına bir model de Motorola’dan geldi: Motorola MING A1800 Dual SIM. Aslında geldi demek şu an için doğru olmaz çünkü modelin fotoğrafları ve bilgileri sızdı. Dual SIM’li bir telefon olarak MING A1800’de dikkat çeken önemli bir nokta iki farklı standarttaki şebekede (CDMA ve dört bant GSM) kullanılabilmesi.

Linux tabanlı akıllı telefon sınıfından Motorola MING daha önce “Motorola A1200 Ming” olarak anılan modeliye dikkat çekmişti. Modelde MP3 çalar, 2MP kamera, FM Radyo gibi özellikler yer alıyordu. MING A1800‘ün ise Linux işletim sisteminde geliştirmelerle geleceği söyleniyor. CDMA şebekelerde kullanılabilmesi açısından Amerika pazarına yönelik düşünülse de Avrupa’da da kullanılabilecek olması seyahat edenler için kolaylık sağlayacak.
www.teknolojiweb.net
Motorola MING A1800 3 megapiksel otomatik odaklamalı (autofocus) kameraya sahip ve Bluetooth özellikli bir model. Henüz detaylarının belirginleşmediği model Motorola’nın Linux akıllı telefonlarına devam edeceğine işaret ediyor.
Kaynak 
(teknomag.com)

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.