Netbooklar'a virüs koruması

Kaspersky Lab, netbook’lar için kapsamlı koruma sağlayan yeni ürünü Kaspersky Internet Security 2009 for Ultra-Portables’ı kullanıcılarının hizmetine sundu.
 

Ödüllü Kaspersky Internet Security 2009 teknolojisi baz alınarak geliştirilen yeni ürün, küçük ekran ve düşük sistem kaynakları kullanan cihazları desteklerken internet kaynaklı her türlü tehdide karşı kapsamlı koruma sağlıyor. Bu çözüm sayesinde netbook’lar için herhangi bir performans azalması yaşanmadan tam güvenlik sağlanabiliyor.
Türkiye’de ilk defa netbook’lara özel bir güvenlik yazılımı olarak satışa sunulan ürün kullanıcılara perakende satış noktalarında, netbook’larda genellikle CD-ROM sürücüsü bulunmadığı için USB bellek içeren kutularda sunuluyor.
Kaspersky Internet Security 2009 for Ultra-Portables, günümüzde popülerliği artan, Internet erişimi ve basit ofis uygulamalarının kullanımı için tasarlanan netbook’ların düşük işlem gücü ve sistem kaynaklarına sahip olmaları nedeniyle oluşturuldu. Böylece bu ürün netbook’larda her türlü zararlı yazılım, casus program, ağ saldırısı, spam ve istenmeyen içeriklere karşı tam koruma sunuyor. Ayrıca dosyaları, elektronik postaları, internet trafiğini tarayarak netbook kullanıcıları tarafından İnternet’e bağlanmak için sıklıkla kullanılan Wi-Fi gibi kablosuz bağlantıların güvenliğini sağlıyor.
Şu anda sadece Intel Atom, Intel Celeron-M ve VIA C7-M işlemcilerine ve Windows XP işletim sistemine sahip netbooklara yüklenebilen Kaspersky Internet Security 2009 for Ultra-Portables’da desteklenen ürünlerin listesi yeni modeller piyasaya çıktıkça genişletilebilecek.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.