Nokia 6600 Slide

“6600” model adlandırması Nokia severlere oldukça yakın gelecektir çünkü bu model bir zamanların en popüler Symbian işletim sistemli telefonlarındandı. Bu defa kayan kapak tipinde ve akıllı telefon sınıfından olmayan Nokia 6600 slide duyuruldu. www.teknolojiweb.net
Parlak kasalı telefonun tasarımı çekici. S40 kullanıcı arayüzünde çalışan Nokia 6600 slide’da QVGA çözünürlüğünde 2.2-inç 16M renkli TFT ekran bulunuyor. Telefonda 3GP formatlı ve 15fps’de VGA çözünürlüğünde video kaydı yapabilen 3.2 megapiksel kamera var. Atanmış müzik tuşları ve FM Radyo ile müzik tutkunları da unutulmamış.

Hafif dokunuşlara duyarlı Nokia 6600 Slide, (tapping) 6600 fold modelinde de bulunan double tap (çift dokunma) özelliğini gösteriyor. Örneğin telefona iki dokunuşla saate bakabilir veya gelen aramayı reddedebilirsiniz. Kullanımı basite indirgeyen güzel bir özellik. Daha önce Nokia 8800 Sapphire Arte’de tap-for-time ile yer alıyordu ve sadece saat gösteriliyordu.
www.teknolojiweb.net
Bağlantı yönünde dört bant GSM/GPRS/EDGE desteği veren telefonda çift bant UMTS desteği (görüntülü görüşmeler yapılabilir) de yer alıyor. Bluetooth ve microUSB diğer ayrıntılardan.
www.teknolojiweb.net
Önümüzdeki aylarda satışa çıkacak Nokia 6600 slide için yurtdışı satış fiyatı vergiler hariç 250 euro olacak.
kaynak: teknomag.com

Önceki İçerikAsus P750
Sonraki İçerikNokia 6600 Fold
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.