Nokia E52 Ne Zaman Geliyor

Nokia’nın E serisi iş telefonlarının modern yüzü E52’nin ülkemizde ne zaman satışa çıkacağına dair detayları yazımızda açıklıyoruz.
Yurtdışında vitrinlerde boy göstermeye başlamasına karşın, resmi olarak ülkemizde bir türlü satışa çıkmayan Nokia E52’nin akıbeti de belli oldu. Ülkemizde de çift sim kart, analog tv gibi özelliklerle donatılmış Çinli kopyalarının bir hayli fazla olduğu cihazdan gelen haberler ne yazık ki pek de iç açıcı değil. Zira Nokia, E52’yi ülkemizde satışa sunmayı düşünmediğini açıkladı.
 Sizlere daha önce burada N900’ün Türkiye’de satışa sunulmayacağını açıklamıştık. E52 için de aynı açıklamayı yapan firma, satış stratejisi gereği şu anda böyle bir kararın alındığını, ancak ilerleyen günlerde durumun elbette ki değişebileceğini ifade ediyor.
Birçok online alışveriş sitesinde “Paralel İthalat” olarak satılan ürünler mevcut olsa da bu şekilde satılan cihazların resmi olarak Nokia garantisinde olmadığını bu yüzden de hiçbir Nokia Club’dan teknik destek alamayacağınızı da belirtelim.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.