Nokia 'Müzikle Geliyor'

Nokia, Londra ve Singapur’daki Nokia Remix etkinliklerinde ‘Müzikle Geliyor’un (Comes With Music) kullanıcılarla buluşacağını duyurdu.

‘Müzikle Geliyor’, Nokia Music Store kataloğunun tümüne bir yıllık sınırsız erişim imkanı veriyor ve kullanıcılar bir yıl sonunda indirdikleri tüm şarkıları kaydederek koleksiyonlarının tadını diledikleri gibi çıkarabiliyorlar. Müzikle Geliyor, aralarında en son tanıtılan Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N95 8GB ve Nokia 5310 XpressMusic olmak üzere birçok Nokia cihazı ile kullanılabiliyor.
Nokia yetkilileri yeni hizmeti şöyle anlatıyor, “ ‘Müzikle Geliyor’ dijital eğlence endüstrisinin şimdiden örnek almaya başladığı eşi görülmemiş bir değer ve kolaylığı müşterilerine sunuyor. Kullanıcılar ücret konusunda kafa yormadan şarkı indirebilecek, önerilen müzikleri anında dinleyebilecekler. Ayrıca, ‘Müzikle Geliyor, Nokia Music Store’daki milyonlarca müzik eserine sınırsız erişim imkanı da sunuyor. Bunların hepsini istediğiniz gibi kaydedebiliyorsunuz, ‘Müzikle Geliyor’ devrimini eşsiz kılan deneyim de bu! ”
EMI Group da ‘Müzikle Geliyor’u destekleyen markalardan bir tanesi oldu…
Müzikle Geliyor’a katılan çok sayıda bağımsız marka arasında The Orchard (NASD: ORCD), Beggars Group, IODA, the Ministry of Sound, PIAS ve Pinnacle da bulunuyor. Bu markalar, ‘Müzikle Geliyor’a destek vermek üzere Universal Music Group, Sony BMG Music Entertainment ve Warner’a katılıyorlar. Nokia bağımsız yerli içeriklerle birlikte müzik yayın haklarını da CELAS, GEMA, MCPS/PRS ve SACEM’den almış bulunuyor.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.