Nokia'dan E serisine kırmız mavi bir yenilik

Nokia E71’den sonra QWERTY mesajlaşma olanağı tanıyan modellerine E63’ü de ekledi.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, hem profesyonel hem de kişisel yaşamlarını aynı başarıyla yönetmek isteyenler için tasarlayıp Eseries yelpazesine kattığı Nokia E63’ü kullanıcıların beğenisine sunacağını duyurdu. Nokia E71’in başarısının üzerine tasarlanan ve Nokia mesajlaşma cihazlarının amiral gemisi olan Nokia E63, QWERTY klavyenin daha geniş bir kitleye çok uygun bir fiyatla ulaşmasını sağlıyor.
İki yeni renk ve yepyeni bir tasarımla gelen Nokia E63, elinize aldığınızda verdiği muazzam duyguyla yeni tüketici gruplarına da hitap ediyor ve Eseries ailesinin sunduğu gelişmiş teknolojik özellikleri şık bir tasarımla birleştiriyor. Eseries modelleri iş kullanıcıları tarafından kurumsal e-postalarına erişmek, takvimlerini gözden geçirmek ve iş ağları üzerinden profesyonel yaşamlarını yürütmek için kullanıyor. Bu nedenle Nokia E63 yine Wi-Fi bağlantı, Mail for Exchange’e kolayca ulaşabilme, tek tıkla rehbere, takvime ve e-postalara rahatlıkla erişebilecek tuşlara sahip olma gibi özelliklerini koruyor.
Nokia E63, kullanıcıların PC’leri kapalıyken bile içindeki dosyalara kolayca erişmelerini sağlayan Files on Ovi hizmetini de içeriyor. Bu cihazı alan herkes 1GB’lık çevrimiçi dosya saklama özelliğine de ücretsiz olarak sahip oluyor.
Nokia E63, bir dizi multimedya özelliğinin yanı sıra yakut kırmızısı ve koyu mavi renklerde satışa sunulacak. Geniş ve parlak ekranıyla fotoğraf ve videolarınızı kaydedip görüntüleyebilir, Nokia Music Store ya da diğer kaynaklardan indirdiğiniz parçaları standart 3,5 mm hoparlör çıkışı aracılığıyla dinleyebilir veya size sunulan binlerce uygulamanın arasından dilediklerinizi seçip indirerek cihazını kişiselleştirilebilirsiniz.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.