Nokia'nın XpressMusic sınıfına dâhil cihazı 5330 TV özelliği ile yeniden piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Nokia 5330 TV Edition Duyuruldu
Nokia, mobil cihazlarında multimedya özelliklerini olabilecek en üst seviyede kullanmayı tercih eden bir firma. Bu bağlamda DVB-H yayınları da firmanın gözdelerinden olmuş durumda. Daha önce N96 modelinde kullanılan, sonrasında geliştirilen özel bir harici DVB-H alıcısıyla kullanıcıların nabzını ölçen Finlandiyalı üretici bu özelliği 5330 modeline dâhil etmiş..

İlk versiyonda olduğu gibi dikkat çekici kasa yapısını ve başarılı özelliklerini koruyan cihaz, bu sürümde özellikle daha güçlü pil performansı vaat ediyor. 6.5 saat konuşma ve 240 saat bekleme süresinin yanı sıra 6 saat DVB-H üzerinden TV izleme cihazın özelliklerinden.
Bilinen özelliklerinin yanı sıra, anlık mesajlaşma platformlarına yönelik yeni widgetlar, posta ve sosyal ağ istemcileri, Ovi yazılımları 5330 TV Edition ile gelen mobil programlardan.
Cihazın ne zaman mobil marketlerde yerini alacağına dair kesin bir bilgi yok ancak fiyatının vergiler hariç 155 Euro olacağı belirtilmiş durumda. Finli üreticinin bu cep telefonunun ülkemize geliş tarihiyse henüz belli değil.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.