Notebook fiyatları baştan çıkaracak

Elektronik parakende grubunun önde gelen isimlerinden Elektro World Ankara’ya mağaza açıyor
Elektro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek, Türkiye’nin elektrik ve elektronik pazarının tamamında lider olmayı hedeflediklerini söyledi.
Özbek, Electro World’ün Ankamall mağazasının yarın saat sabah 06.00’da yapılacak açılışı öncesi Crowne Plaza Hotel’de bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.
Elektro World’ün Avrupa’nın lider elektronik perakende grubu olduğunu vurgulayan Özbek, aynı şekilde Türkiye’nin elektrik ve elektronik pazarının tamamında lider olmayı hedeflediklerini söyledi.

Özbek, Elektro World’ün Türkiye pazarına 2007 sonbaharında Bursa Korupark mağazası ile girdiğini, Ankamall mağazasıyla birlikte Türkiye’deki 11’inci, Ankara’daki 4’üncü hizmete açtıklarını bildirdi.
Türkiye’deki 11 mağazayla 35 bin metre karede hizmet verdiklerini belirten, hedeflerinin 150 bin metre kareye çıkmak olduğunu söyledi.
Özbek, Electro World’ün global bir firma olmanın verdiği avantajları kullanarak, Avrupa;daki en yeni uygulamalarını müşterilerine sunduğunu, Türkiye’deki mağaza standartlarının Roma, Prag ve Oslo’daki mağaza standartlarıyla birebir aynı olduğunu sözlerine ekledi.
Elektro World Türkiye Genel Müdürü Bahadır Özbek, Crowne Plaza Hotel’deki tanıtım toplantısının ardından Otel’le aynı kompleks içinde bulunan Electro World’ün Ankamall mağazasını basın mensuplarına gezdirdi.
ELECTRO WORLD ANKAMALL
Electro World Ankamall 5 bin metre kare net satış alanına sahip, mağazada 500’ün üzerinde marka ve 65 farklı ürün grubunda 25 bin çeşit ürün satışa sunulacak.
Mağaza içinde satışa sunulan notebook’ların rahatlıkla denenebileceği play table’ların yanı sıra, her türlü elektronik ihtiyacın karşılanabileceği alanında en az iki yıl deneyimli 37 kişilik teknik ekipten oluşan ”TECHGUYS” teknik servisi de bulunuyor.
Formula 1 ve uçak oyunlarının oynanabileceğini oyun alanlarını barındıran Electro World Ankamall’da, müşteriler aynı zamanda oto ses sistemleri bölümünde bulunan demo aracıyla mağazada satılan ses sistemlerinin gerçek ortamda nasıl performans verdiğini görebiliyor.
Mağaza içinde elektronik önemli markaların elektronik ev aletleri de satılırken, müşterilere bu ürünleri reyonda deneme imkanı da sunuluyor.
Electro World’ün Ankamall mağazası ”Olağanüstü Açılış, Olağanüstü Fırsatlar” sloganıyla yarın saat sabah 06.00’da resmen açılacak. Uygun ve cazip indirim bekleyen Ankara’lı müşterilerin açılışa büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.