Office 2010, Haziran'da Bizlerle

Beta sürümüyle geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların huzuruna çıkan Office 2010, Haziran 2010’da final sürümüyle hayatına kaldığı yerden devam edecek.
Office 2010 ile ilgili yeni bilgiler yayınlanmaya devam ediyor. Son olarak beta sürümüyle kullanıcıların huzuruna çıkan Office 2010, şimdi de final sürümünün resmi yayınlanma tarihiyle gündeme geldi. Office 2010, 2010 yılının haziran ayında kullanıcılarla buluşacak. Microsoft’un üzerinde büyük bir titizlikle çalıştığını açıkladığı Office 2010, 6 farklı paket halinde gelecek. Windows 7’nin başarılı satış grafiğinden sonra, aynı başarıyı Office 2010 ile yakalamayı amaçlayan Microsoft, ofis yazılımı paketinin Mac versiyonunu da haziran ayı içerisinde çıkarımayı planlıyor.

Tıpkı Office 2007 gibi, ribbons desteğiyle gelecek olan yazılım paketi, Word, Excel, PowerPoint gibi popüler yazılımların yeni versiyonlarını da bünyesinde barındırıyor olacak. Microsoft ayrıca Word ve Excel için ücretsiz bir sürüm yayınlayacak. Yani kullanıcılar Office 2010 Word ve Excel’i ücretsiz olarak kullanabilecek. Tabii bu ücretsiz sürümler, reklamlara sahip olacak ve belli başlı özellikleri sınırlandırılmış olacak. Şu aşamada hangi yazılımın hangi özelliklerinin sınırlandırılacağı belli değil.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.