Ofis telefonunuz cebinizde

 

2N’in sunduğu mobility extension çözümleri ofis telefonunuz çaldığında anında cep telefonunuzun da çalmasını sağlıyor.

Ülkemizde Bircom güvencesiyle sunulan 2N ürünleri, “mobility extension” özelliği sayesinde ofisinizdeki sabit hattınız ve cep telefonunuzdan sanki tek bir telefon, tek bir numaraymış gibi yararlanabilmenize imkan veriyor. Ya da dilerseniz arayan kişiyi şirketinizden bir başka çalışanın telefonuna anında aktarabiliyorsunuz.

İş dünyasındaki herkes gibi sizin de kartvizitinizde birçok telefon numarası var. Şirketinizin santral numarası, dahili hattınız, direkt hattınız, cep telefonu numaranız… Size ulaşmak isteyen müşterileriniz doğal olarak öncelikle sabit numaralarınızı denerler ve bu numaralardan ulaşılabilir olmadığınızı öğrendikleri zaman da cep telefonu numaranızı tuşlarlar. 2N Smartgate GSM Gateway sayesinde müşterileriniz sizi tek bir numaradan, masa telefonunuzdan arıyorlar ve aynı anda cep telefonunuz da çalıyor. Siz de nerede olursanız olun, onları yeni bir numara çevirmek zorunda bırakmadan anında yanıt verebiliyorsunuz. CRM ve ses kayıt sistemleriyle kolaylıkla entegre olan 2N Smartgate GSM Gateway’in sunduğu “mobility extension” özelliği sayesinde şirketinizin hareket kabiliyeti artıyor.

Bu çözümle, örneğin şirket santralinize bir GSM ağ geçidi bağlamak istiyorsunuz, ancak boşta hiç dış hattınız yok. 2N Smartgate GSM Gateway, özel olarak tasarlanmış 1 FXS + 1 FXO portu sayesinde telefon hattı ve santral arasına seri olarak bağlanabiliyor. Böylece telefon santrali için yeni kart almanıza gerek kalmadan santraliniz aracılığıyla cep telefonu şebekesi üzerinden görüşme yapabilme olanağına kavuşuyorsunuz. Aynı zamanda da bilgisayarınızı kullanarak santraliniz aracılığıyla SMS gönderebiliyor ve GPRS bağlantısıyla İnternet’e bağlanabiliyorsunuz.

Kaynak: www.potkal.com

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.