Perfect World Türkçe Beta

Online oyunlarda yeni dönem başlıyor: Perfect World – Türkçe Beta nihayet oyuncuların karşısında…

Avrupa’nın önde gelen ücretsiz online oyun yayıncısı Games-Masters.com, Uzakdoğu’da milyonlarca oyuncusu ile kendini kanıtlamış Perfect World isimli oyunun Türkçe beta versiyonunun başladığını duyurdu.
Games-Masters.com, Perfect World Türkçe için Türkiye’de, GameZun ile öncelikli iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Tamamen Türkçeye çevirilecek oyun, GameZun’un Türk çalışanlarından oluşan bir ekip tarafından desteklenerek, oyun içi ve çevrimdışı kaliteli destek sunacak, Türkçe web sitesi ve forumu yönetecektir. Türkçe, Perfect World’ün resmi olarak desteklediği dördüncü dildir, İngilizce, İspanyolca ve Almanca’dan sonra eklenmiştir.
“Perfect World 2” geniş bir fantazi dünyası içinde karakter özelleştirmesi de dahil olmak üzere birçok ekstra özellik eklenerek yapılmış “rol yapma” oyunudur. Ayrıca dövüş özelliklerinin yeni bir seviyeye getirilmesiyle birlikte, uçarken de dövüşebilme özelliği oyunculara gerçek ve eşsiz bir 3 boyutlu oyun tecrübesi sunmaktadır. “Guild Bölgesi Sahipliği” ve guild’lerin “kendi bölgelerine yapı kurma” fırsatı ile heyecan daha da pekiştirilmiştir.
Kaynak: www.chip.com.tr

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.