PES 2010 sahaya çıkıyor

Merakla beklenen oyun PES 2010 geniş lisans içeriği, 360 derece kontrol, gerçekçi futbolcu modelleri ve geliştirilmiş Master Lig moduyla 22 Ekim’de sahaya çıkıyor.

 Konami, PES 2010’un PlayStation3, Xbox 360, PC-DVD ve cep telefonları için 22 Ekim, PlayStation2 ve PSP (PlayStation Portable) için 5 Kasım ve Wii için 19 Kasım’da piyasada olacağını duyurdu.
PES 2010 serinin bugüne kadar görmüş olduğu en gelişmiş oyun olma unvanını taşıyor, PlayStation 3, Xbox 360 ve PC-DVD versiyonlarında 360 derece kontrolün yanı sıra şimdiye kadar görülmüş en detaylı ve en gerçekçi animasyonlar ve yepyeni  Master Lig unsurları da bulunuyor. Merkezi Tokyo’da bulunan geliştirme ekibi en çok talep edilen yenilikleri gerçekleştirmek için PES hayranlarıyla bir arada çalışarak PES 2010’un gerçek futbol tutkunları için kusursuz hale gelmesini sağladı.
Konami ayrıca hem Uluslararası, hem de Kulüp seviyesinde oyuna yeni lisanslar da ekledi. İngiltere, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Brezilya ve Arjantin’in resmi olarak onaylanan benzer versiyonlarının yanı sıra resmi Alman futbol takımı da dahil olmak üzere tüm büyük milli takımlar oyunda bulunuyor.
Kulüp seviyesinde ise PES 2010 UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’ni içeriyor, Konami şu sıralar bu iki turnuvada yer alan takımların tümünü oyunda bulundurmak için görüşmelerine devam ediyor. Real Madrid, Juventus ve Manchester United dahil olmak üzere bu takımların bazıları şimdiden oyuna eklenmiş durumda, yeni takımlar da önümüzdeki haftalarda açıklanacak.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.