Piyasadaki Batman Etkisi Devam Ediyor

Ne Spider-Man ne de Wolverine. Oyuncuyu en çok Batman anladı. Kara Şövalye piyasadaki krizi teğet geçti ve haftada 1 milyon sattı.
Geçtiğimiz yıl sinema tarihini alt üst eden Batman, bu sefer de oyun dünyasında büyük ses getiriyor. Konsollar için 25 Ağustos tarihinde satışa sunulan Batman: Arkham Asylum sadece 2 haftada, 2 milyon kullanıcıya ulaştı. Ekonomik kriz nedeniyle, merakla beklenen oyunların bile art arda gelen başarısızlık rakamlarını görüyorduk. Batman ise işe ağırlığını koyup sanal dünyanın yeni fenomeni olmaya hazırlanıyor.
 
Önümüzdeki hafta çıkacak olan PC versiyonuyla birlikte, oyunun satışının rekora koşacağı tahmin ediliyor. Bu kârlı rakamlar, hem oyun yapımcılarını hem de Batman çizgi romanlarını yayınlayan DC’yi bir hayli sevindirdi. Yapımcı Rocksteady, bu ilgiyi kullanıp önümüzdeki aylarda Batman: Arkham Asylum için yeni eklentiler yayınlayacak. Bu eklentiler şimdilik sadece konsol için, ancak PC’nin de satışlara göre yeni projelerden nasibini alacağını düşünüyoruz. Resmi olarak doğrulanmasa da, Kara Şövalye yeni maceralarla oyun dünyasında suçla savaşmaya devam edecek gibi gözüküyor.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.