Playstation 3 Slim'e İlk Siz Sahip Olun

Herkesten önce PlayStation 3 Slim’e sahip olmak için hepsiburada.com ön sipariş fırsatı sizi bekliyor.
Sony Computer Entertainment Inc (SCEE) tarafından üretilen, milyonların tutkusu haline gelen ev eğlence sistemi PlayStation 3 Slim mağazalarla aynı anda Türkiye’nin en büyük online alışveriş merkezlerinden biri olan Hepsiburada.com’da satışa çıkıyor. Ön sipariş ile herkesten önce sahip olabileceğiniz PS3’ün yeni modeliyle arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz.
 
 
Sahip olmam lazım dediklerimiz arasında ilk sırada yer alacak olan 120 Gb’lık ince modeliyle PlayStation 3, Hepsiburada.com ile sadece bir tık uzağınızda.
Kalbindeki üstün teknolojisi sayesinde sadece oyun oynama amaçlı değil, film izleme, müzik dinleme ve internet bağlantısı gibi özelliklere sahip PlayStation 3 Slim, yeni iç tasarımı sayesinde çok daha hafif ve ince. İç sistemin yarattığı sesin yaklaşık olarak üçte ikisi azaltılan yeni PS3, üçte bir oranında daha az enerji tüketiyor.
 
Kömür siyahı gövde rengi ve son derece aerodinamik tasarımıyla dikkat çeken PS3, şık gövde tasarımı, yeni dokulu yüzeyi ve kavisli gövdesi ve kompakt tasarımıyla da fark yaratıyor.
 
PS3’ün 120 Gb’lık yeni ince modeline ilk sahip olanlar arasında yer almak için tek yapmanız gereken buraya tıklamak.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.