PSP 3000 geliyor

Leipzig’de düzenlenen oyun fuarında Sony resmi olarak yeni model PSP’nin duyurusunu yaptı. PSP 3000 Ekim ayında bizlerle buluşuyor.

Taşınabilir PlayStation, PSP’ye yeni bir kardeş daha geliyor. Donanım olarak yenilenen ve elden geçirilen PSP 3000, Ekim ayından itibaren kullanıcılarla buluşacak. www.teknolojiweb.net

PSP’nin 2000 modeliyle aynı boyda sunulacak olan ürün biraz daha ince olacak ve benzer video çıkışlarını içerecek. Buna karşın donanım olarak iyileştirilen PSP 3000, farklı video formatlarına uyumluluğuyla da dikkat çekiyor. En önemli değişiklik ise yeniden tasarlanan LCD ekranı. Daha doğal ve canlı renkleri sunan ekran anti-parlaklık teknolojisiyle de yansımayı önlüyor.
Tümleşik mikrofon yardımıyla Skype fonksiyonlarından da faydalanabilecek olan üründe bir diğer önemli değişiklik ise yeri değiştirilen “Home” butonu.

Piyano siyahı, inci beyazı ve mistik gri olmak üzere üç farklı renkte piyasaya sürülecek olan yeni PSP için, Core Pack 169$, Entertainment Pack ise 199$ olacak şekilde satılacak. Eğlence paketinde ekstradan 1 GB Memory Stick Duo bellek ve Büyük Hazine: Sırlar Kitabı (National Treasure 2: Book of Secrets) filmi yüklü olarak gelecek.
Kaynak:  
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.