Pubg Mobile Lite Rekor Ön Talep

Ülkemizde çok yaygın şekilde her kesimin bir oyun tutkunluğu var. Profesyonel oyunlar çok dikkat çeken içeriklerle dolu. Her versiyonu olay olan ve damga vuran pubg mobile lite herkesin merak ettiği en çok merak edilen ve takip edilen versiyon oldu. Dünyada en çok konuşulan konulardan olan bu oyun Türkiye’ye ne zaman gelecek gibi sorularda çok merak ediliyor. Yeni versiyonu çıkan pugb lite için aynı zamanda ön kayıt alınmaya başlanmıştır. Rekor kıran milyonlarca başvuru sayesinde adını daha fazla duyurmuş ve ses getirmiştir. Türkiye’de özelikle ön kayıtları yapılan ilgi ile takip edilen konu olarak karşımıza çıkıyor.

 

Pubg Mobile Lite Ön Kayıt Nasıl Yapılır?

Herkesin çok ilgi gösterdiği pubg mobile lite yeni oyun versiyonuna nasıl kayıt yapıldığı da merak konusu oldu. İnternet aracılığıyla pubg mobile lite sayfasından ön kayıt alınıyor. Resmi internet sayfasından başvuru yaparak ön kayıt oluşturma sonucu geldiğinde hemen alım yapabilirsiniz. Yetkili kişiler tarafından bilgi verilmesi durumunda gidip yeni versiyon oyunu teslim alabilirsiniz. Mayıs ayından beri ön kayıtın başlamış olması ve çok ilgi göstererek ön kayıt rekoru kırmıştır. Tüm dünyada özellikle ilgi gören ve takip edilen versiyon son zamanlarda çok konuşulacak konuların başında geliyor.

 

Pubg Mobile Lite Dünyanın En Popüler Oyunu

Dünyanın en popüler oyunu olan pubg mobile lite oyunu özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde yeni oyun sistemine giriş yapıyor. Daha konforlu ve güvenilir ve kaliteli bir oyun imkânı sunan pubg mobile lite farklı ve etkili bir oyun keyfi yaşatıyor. Android, Google play store, Apple store gibi internet erişimi sağlayarak uygulamalardan indirebilirsiniz. Oyunun sürekli gelişmesi ve yenilikçi olması kullanıcılar tarafından oldukça beğeni topluyor. Üstün hizmet ve başarı performansı gösteren pubg mobile lite yeni içeriklerle tanıtılıyor. Yeni sistemle ilgili birçok yenilik ön plandadır. Özellikle oyunla ilgili tavsiyeler, bilgiler dinlenme süresi ve oyunda kalış zamanı gibi birçok genel bilgi verilecek. Pubg mobile piyasada en sevilen oyunlarından birisi olarak yılın mobil oyunu olarak ödül almış bir versiyondur.

 

Pubg Mobile Lite Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Dünyanın en popüler oyunu olan pubg mobile lite için sistem gereksinimleri öncelikle; İşletim sistemi ; Windows 7 /8 /9 /10, İşlemci ; İntel core  i3 2/4 GHz, Bellek ; 4 GB , Grafik İşlemci ; İntel Hd Grapchcis 4000 şeklindedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.