Resco Photo Viewer 6 Hazır

En başarılı mobil fotoğraf galerisi yazılımlarından biri olan Resco Photo Viewer’ın yeni sürümü yayınlandı. Uygulamanın detaylarını ve indirme bağlantısı yazımızda bulacaksınız.
Kısa bir süre önce sizlere buradaki yazımızda Resco Photo Viewer yazılımın 6. sürümünü duyurmuş, yazılımın yenilenen yüzünden bahsetmiştik. Bu sürümün yayınlandığı gün hemen ortaya çıkan hatalar, geliştiriciyi zor durumda bırakmış, yayınlanan yeni güncellemeler de sorunlara genel manada çare olamamıştı.
Firma bu durumdan rahatsız olmuş olacak ki, yeni sürümün üzerinden 2 ay geçmeden, uygulamayı Beta etiketinden kurtarıp yepyeni bir Resco uygulamasını duyurdu. Henüz sadece Symbian sürümü yayınlanan galeri yazılımı, ciddi değişikliklere uğramış ve çok daha hızlı bir arayüze kavuşmuş durumda.
Resco tarafından 18 günlük ücretsiz deneme sürümü kullanıcılara sunulan yazılımı, cihazımıza yükleyip detaylı bir şekilde inceledik. Uygulamadan en yeni görüntülere ve dikkat çekici detaylara ulaşmak için vakit kaybetmeden ilerleyen sayfalara göz atın.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.