Runes of Magic oyununun açık beta versiyonunu tüm oyunculara açıldı

Popüler free2play online oyun noktalarından GamersFirst, Türk oyuncular için özel olarak Türkçe hazırlanan Runes of Magic oyununun açık beta versiyonunu tüm oyunculara açtı.
Açık betayla birlikte tüm sunuculardaki bilgiler sıfırlanarak tüm oyunculara yeni bir başlangıç sunularak açılan açık beta versiyonunu, Türkçe olarak kullanıcılarını bekliyor. Açık betaya geçişe özel olarak yapılan bu sıfırlama işleminin bir daha yenilenmeyeceğini ve açık beta sürecinde yaratılan yeni karakterler üzerinde gelecekte bir değişiklik yapılamayacağını da belirtelim.
Bitkicilik (Oyuncular kişisel evlerinde değişik bitkiler yetiştirebiliyor), Destansı Silah Görevleri (Oyuncular destansı silahlar yaratabiliyor), Goblin Madenleri (Yeni Özel Bölge), Kişisel Ev Değişiklikleri (Oyuncular geliştirilmiş arayüz ile önceden sahip oldukları evleri kullanabiliyor, önceden yerleştirilmiş mobilyalar otomatik olarak geri alınabiliyor) gibi özellikler de yer alıyor. Bununla birlikte 3 değişik oyun içi evcil hayvan (Küçük Dev, Pembe Tohumcuk ve Goblin), oyuncuları maceralarında yalnız bırakmamak için, Runes of Magic websitesindeki mağazadan oyunculara sunuluyor.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.