Şampiyonlar Ligi, PES 2010'da Oynanır

Piyasadaki en başarılı futbol oyunlarından biri olan Pro Evolution Soccer 2010 sahiplerine müjde! Konami, özel bir Şampiyonlar Ligi organizasyonu düzenliyor!
Son yıllarda lisansı alınan UEFA Champions League eklentisiyle, Pro Evolution Soccer serisini bir adım daha gerçekçi hale getiren Konami, bu yıl özel bir turnuva başlatıyor! Pro Evolution Soccer 2010 oyuncularını kapsayacak turnuva bugün, yani 16 Aralık 2010’da başlıyor. Öncelikle eleme yapacak olan Konami, internet üzerinden sıkı PES oyuncularını karşılaştıracak.

PS3, X360 ve PC kullanıcıları için ayrı ayrı yapılacak olan organizasyonda, Avrupa’nın dört bir yanından oyuncular 16 takım arasından seçimlerini yapacak ve en iyi PES 2010 oyuncularının kim olduğunu göstermeye çalışacak. Kulüp seçimi yapıldıktan sonra aynı takımı seçmiş olan oyuncuların katılacağı bir saatlik eleme aşaması düzenlenecek.
Ard arda üç maçta en iyi sonucu alan oyuncular, 16’lı gruplara alınacak ve gerçek turnuvanın heyecanını yansıtan eleme aşamasına katılacak. Konami 2010 yılında da yeni turnuvaların yanı sıra, haftada iki kez UEFA Şampiyonlar Ligi turnuvası düzenlemeye devam edecek. Etkinliğe katılmak için oyun üzerinden internet bağlantınızı aktifleştirmeniz ve yeni eklenen moda ulaşmanız yeterli olacak.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.