Samsung 12 MP Cep Telefonu mu Duyuracak?

Barselona’da gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress 2009 birçok teknolojik yeniliğe gebe. Gelen son haberler çılgın bir cep telefonuna işaret ediyor! Detaylar burada.
CES’in ardından yılın en büyük teknoloji olayı niteliğindeki MWC’nin (Mobile World Congress) 2009 modelinin gerçekleştirilmesine artık çok kısa süre kaldı. Yaklaşık iki hafta sonra gerçekleşecek olan Mobile World Congress, dağıttığı ödüller dışında ilk defa gün yüzüne çıkacak ürünleriyle de tüm dikkatleri üzerine çekmeye aday bir fuar.
İlk defa tanıtılacak ürünler konusunda her gün yeni dedikodular çıkıyor. Bu dedikoduların en yenisi ise Samsung’un 12 megapiksel kameralı cep telefonuyla ilgili. Buna göre Kore’li dev, konferansta megapiksel değeri dışında başka hiçbir özellik veya tasarım bilgisi bulunmayan telefonu sır gibi saklıyor.

Samsung’un bir önceki maksimum değere sahip modeli: Innov8
Küresel pazara baktığımızda kameralı cep telefonları içerisinde en yüksek değerin 8 megapiksel olduğunu görüyoruz. Biraz daha detaya inmek gerekirse Sony Ericsson C905 ve Samsung INNOV8’in yanı sıra Pixon, LG Renoir ile KC780’in bu sınıra ulaştığını görüyoruz. MWC 2009’da ne olacağı bilinmez ama konuya dair güncel bilgilere erişmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.