Samsung Akıllı Telefonlar

Samsung Akıllı Telefon Modelleri 2019

Cep telefonu keşfedildiği günden itibaren insanlığın tarih boyunca en çok dikkatle takip ettiği teknolojik cihazlar olmuştur. İnsanlık tarafından bu kadar dikkatle takip edilen aletlerin gelişim süreci de bir o kadar hızlı oldu. Cep telefonu üretici firmaları günden güne çıkardıkları farklı modeller ile hedef kitlesinin hayranlıkla izlediği ve severek alıp kullandığı telefonlar piyasaya sürmüşlerdir.

Samsung Akıllı Telefon Fiyatları

Piyasadaki android devi olan Samsung her yıl onlarca farklı ürünü alıcısı ile buluşturuyor. Akıllı telefon teknolojisi keşfedildiğinden bu yana Samsung akıllı telefonlar üstün hizmeti ile göz doldurmaya devam ediyor. Her bütçeye uygun onlarca farklı tasarımı ile kullanıcılara hitap eden Samsung, şu ana kadar piyasaya telefonlarının S, A, E, J gibi birçok modelini çıkarmıştır. Samsung akıllı telefonlar fiyatları diğer markalarda olduğu gibi, depolama alanı, pil ömrü, işlemci hızı, kamera çözünürlüğü gibi teknik özellikleri ile doğru orantılı olarak artar. Örneğin günlük kullanıma uygun, çok fazla oyun yüklenmeyen telefon modelleri Samsung markasının 1-2 GB RAM ve 4-8 GB depolama alanı olan Galaxy S1, S2, S3, S4, E2, J2,J5 gibi modelleri vardır. Özellikle iş hayatında kullanılan, iyi kalitede fotoğraf çekmesi beklenen, not tutma ve evrak depolama gibi özelliklerinin yoğun olduğu NOTE serisi de kullanıcıları tarafından çok beğenilmiştir.

 

Samsung Akıllı Telefon Teknik Özellikleri

Samsung akıllı telefonlar öncelikle kullanım kolaylığını düşünmüş ve tasarımlarını bu şekilde geliştirmiştir. Samsung telefonlarının içindeki uygulamalar oldukça açık ve anlaşılabilirdir. Ayrıca fiziksel olarak da zarif tasarımlara sahip olan Samsung akıllı telefonlar büyüklüğü ne olursa olsun kişinin tek elle kullanabilmesine uygun tasarımlar yapmıştır. Samsung Galaxy serisinin en bilinen S modelinin ilk dört telefon modeli 2012 yılı öncesinde piyasaya sürülmüştür. S5 ten sonraki modelleri daha gelişmiş teknolojiye sahiptir. Daha yüksek çözünürlüklü kamera ve daha büyük depolama alanı gibi özelliklerini sonraki telefonlarında çok daha ileri seviyelere taşımıştır.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.