Samsung Note 9

Samsung Note 9              

Samsung amiral gemisi konusunda Galaxy serisi ile birlikte Note serisini de paralel bir şekilde sürdürüyor. Bu bakımdan kullanıcılar kullanım açısından farklılık içeren bu iki amiral gemisi seçeneklerinden bir tanesini seçerek Samsung güvencesini yaşayabilir.

Note serisinde neler var?

Kalem kullanımı ile ön plana çıkan ve daha çok iş dünyasının dikkatini çekmeyi başaran Galaxy Note serisinde ise en güçlü modellerden bir tanesi Samsung Note 9. geliştirilen bu özel ürün özel kalemi ile birlikte pek çok farklı işlemin daha pratik bir şekilde yapılmasını sağlıyor ve bu bakımdan çoğu kullanıcı Note versiyonlarından bir tanesini seçmek istediği zaman Samsung Note 9 modelini tercih ediyor. Fakat son çıkan modellerden bir tanesi olduğu için Samsung Note 9 fiyatları oldukça yüksek seviyelerde. Fiyatın yüksek olması alım gücünü zorlasa da özellikle piyasa fiyatlarına göre daha uygun fiyatlar ile satılan modelleri ulaşılması bu konuda kişilerin satın alma işlemlerini daha kolay bir şekilde yapmasını sağlıyor.

Samsung Note 9 Özellikleri

Samsung note serisi bilindiği üzere Samsung’un amiral gemisi olarak bilinir. Hem samsung markasının diğer cep telefonları ile kıyaslandığında hem de diğer markalara ait cep telefonları ile kıyaslandığında, bu cihazın farkını görebilirsiniz. Samsung markasının en güçlü yüzü olan samsung note 9 cep telefonu, note serisinin en yeni üyesidir. Cep telefonunu bu kadar özel yapan ise adından da tahmin edilebileceği gibi bu cihazın kaleme sahip olmasıdır. Samsung note 9 cihazında bulunan kalem diğer note serilerinde de vardır ve cep telefonuna farklı bir kullanım alanı kazandırır.

Samsung Note 9 Farkı

Samsung note serisinin en son çıkan cihazı olan samsung note 9 daha önceki note cihazlarına göre büyük bir farka sahiptir. Akıllı cep telefonuna sahip olan herkesin bildiği gibi bu cihazların şarj problemleri oldukça yaygındır. Buda pil gücü ve pil ömrüyle ilgilidir.

Samsung note 9 pil gücü ve pil ömrü konusunda gerekli iyileştirmeleri yaparak kullanıcıya en verimli cihazı sunmaktadır. Günlük hayatta bu özellik çok fazla önem taşımaktadır. Sürekli telefonu şarj etmekten yorulan kişiler için iyi bir fırsat sunarken, aynı zamanda cep telefonunun çabuk ısınma, donma gibi sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır. Pil ömrünün uzun olması ise cihazı uzunca yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Samsung Note 9 Depolama Alanı

Şarj gibi büyük bir sorunun önüne geçmekle kalmayan samsung note 9 cep telefonu, akıllı telefonlarda karşılaşılan diğer büyük soruna da çözüm getirmektedir. Gelişmiş kameralı cep telefonları ve sosyal medyayı göz önüne aldığımızda çekilen fotoğrafları saklamak zordur. Aynı zamanda diğer verilerinizi de telefonunuzda depoladığınız zaman işler iyice karışır. Bu sorunun önüne geçmek için dâhili hafızasını 512 gb a yükseltmiştir. Aynı zamanda microSD kart ile bu hafıza 1 TB a kadar arttırılabilmektedir.

Hafıza ve pil ömrü konusunda yaptığı değişikliklerle beraber samsung note 9 çözünürlük, kamera ve birçok farklı özellikte ürünü geliştirmiştir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.