Samsung'da 3D dönemi

Samsung, ilk 3 boyutlu (3D) görüntü teknolojisine sahip yeni 4 serisi HDTV Plazma televizyonlarını piyasaya sürdü.
Farklı bir televizyon deneyimi yaşatan Samsung plazmalarda, eşsiz üç boyutlu efektleri sayesinde oyun oynamak veya film izlemek artık daha keyifli hale geliyor.
Geleneksel televizyonlar objeleri tek bir pespektiften ve düz yansıtıyor. Gerçek bir 3 boyut için imgenin sol ve sağ görüntüsünün yaratılması-stereoskopik görüntü- gerekiyor. 4 serisi plazma TV’ler doğal ve zengin renklerle evinizde üç boyutlu eğlencenin komforunu yaşamanızı sağlıyor. Samsung 4 serisi, gelişmiş grafik görüntüsü, 3 boyutlu imaj teknolojisi, 1.000.000:1 dinamik kontrastı (daha derin siyahlar ve daha parlak renkler) ve patentli surround ses sistemi ile oyun keyfinizi de artırıyor.
WarCraft heyacını yükseliyor
3 HDMI ve 1 kompozit girişi ile 4 serisine tüm oyun konsolları, bilgisayar ve multimedya araçları bağlanabiliyor. SRS TruSurround XT teknolojisi sayesinde alta gizlenmiş 2 hoparlörden 5+1 kalitesinde ses alabilirsiniz. Oyun oynarken kendinizi, oyunun içinde zannedeceksiniz. Son zamanların popüler üç boyutlu oyunları Blowout, War Craft 3, Echochrome, FIFA2009, Hit Man’i gerçeğe en yakın imajlar ve renkler eşliğinde oynamak isteyen oyunseverler için ideal bir televizyon. Bilgisayar ve konsol oyunlarının hareketli görüntülerini destekleyen “eğlence modu” ve enerji tasarruf modu 4 serisinin diğer güçlü özellikleri arasında yer alıyor.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.