Samsung'dan kişiselleştirilebilir MP3 çalar

Samsung Electronics, yeni, şık tasarımlı ve çok fonksiyonlu Samsung YP-U4 MP3 çalarını tanıttı.
Kullanıcı tercihlerine göre uyarlanabilir klavyesi, yerleşik USB bağlantısı gibi pek çok özelliği bulunan U4, küçük ama kompak bir MP3 çalardan beklenen tüm özellikleri sunuyor.

Ses kalitesini artıran Samsung’un DNSe 2.0 teknolojisi, müzik dinlemeyi daha keyifli hale getiriyor. 16 saate kadar dayanan pili ile U4’ler, 1000 şarkı (WMA ve MP3 formatlarını destekliyor) veya  84 saatlik ses kaydı depolayabiliyor. Kristal pembe, deniz ve okyanus mavisi olmak üzere üç renk seçeneği bulunan U4’ün, 2 ve 4 GB’lık yerleşik hafızalı iki modeli bulunuyor.
İnce, yerleşik USB girişi sayesinde ekstra bir kablo veya yazılıma gerek duymadan herhangi bir bilgisayardan müzik veya dosya transferi yapılabiliyor. Samsung “EmoDio” yazılımı sayesinde de U4, kişiselleştirilebiliyor. Bu sayede şahsa özel menü yaratılabiliyor veya müzik dosyaları için içerik kütüphanesi oluşturulabiliyor.
Uyarlanabilir, dokunmatik tuş takımı, dinamik LED ekranı, çalma listesi oluşturma özelliği, 27.5 gramlık çok hafif U4 MP3 çaları cazip kılan diğer özellikler arasında  yer alıyor.    
Samsung U4’ün perakende satış fiyatı
2 GB: 109 YTL
4 GB: 139 YTL
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.