Samsung'tan 22 inç 3 boyutlu monitör

Samsung, ürün serisine NVIDIA GeForce 3D Vision uyumlu ilk 3 boyutlu monitörü ekliyor.
Özellikle gelişmiş oyun, film ve eğitsel deneyimler için tasarladığı ilk 3 boyutlu monitörü Samsung 2233RZ, istendiğinde tek bir dokunuş ile üç boyutlu ve iki boyutlu görüntü arasında geçiş yapılmasını sağlayan bir kısayol tuşu ile her iki farklı seçeneği de bir arada sunuyor.

Samsung Electronics Türkiye IT Satış ve Pazarlama Müdürü Barış Kestep, her geçen gün, daha fazla kullanıcının, yüksek performanslı grafik kartlar ile oyun ve film izleme zevkini bir üst seviyeye taşımayı tercih ettiğini belirterek, “Eğlence içerikleri yaygınlaştıkça, bu içeriklerin en iyi performansa ulaşması için daha iyi donanım ihtiyacı da artıyor. Bu yeni 3 boyutlu teknoloji ile Samsung’un üstün LCD monitörlerini birleştirmek olabilecek en iyi izleme deneyimini ortaya çıkaran monitörlerin kullanıcıya sunulması anlamına geliyor. Eğitmenler için, 3 boyutlu modelleme ile uğraşan ya da en yeni bilgisayar oyunlarının tutkunlarına ihtiyaçlarını karşılayacak bir ürün sunuyoruz” dedi.
Saniyede 120 kare görüntü sunan ürün, hem film izlemek isteyenleri hem de oyuncuları fazlasıyla memnun edebilecek özellikle sahip olmasının yanı sıra 5:4 ya da 4:3 oranlı görüntüleri büyütme ya da bozma yapmadan gerçek formatlarında izleme olanağı sunuyor.
Samsung 2233RZ, NVIDIA’nın gelişmiş sürülücü ve 3D Vision donanımı ile piyasaya çıkmış olan 350’den fazla oyunu otomatik olarak stereoskopik üç boyutlu formata çevirirken hiçbir eklentiye de ihtiyaç duymuyor.
JPG. dosyalarının farklı uzantısı olan JPS. 3 boyutlu dijital fotoğraf dosyaları Samsung 2233RZ ve NVIDIA 3D Vision ikilisiyle 3 boyutlu olarak izlenebiliyor. Gerçek 3 boyutlu oyunların keyfi haricinde, NVIDIA sürücüleri ve ücretsiz stereoskopik 3D video player yazılımıyla Samsung 2233RZ monitor insanı içine çeken 3 boyutlu video deneyimini yaşatıyor.
Samsung 2233RZ teknik özellikleri
– 1680 x 1050 doğal çözünürlük
– 2D / 3D : 3 ms (GtG)
– 300 cd/m2 parlaklık
– 20,000:1 Dinamik Kontrast Oranı
– 170o/160o (CR>10) İzleme Açısı
– GTG 3ms (3D) / 5ms(2D) tepki zamanı
– 120Hz Dual Engine
Detaylı bilgi için;
www.samsung.com.tr
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.