Sandisk hazır MP3 radyosu

Sandisk Sansa serisi dahilinde üretilen yeni taşınabilir müzik çalar slotRadio, içerisinde yüklü gelen 1000 adet parça ve FM alıcısıyla radyo tutkunları için geliyor.
Dijital müzik devrimi öncesinde radyo tutkusu bir başkaydı yaşayanlar bilecektir. Bir süre sonra cihazların karmaşıklaşması, MP3, AAC gibi farklı formatların ortaya çıkması, uydu raydoları, internet akıcı yayınları derken kullanım tarzı açısından “klasik radyo” birçok kişi tarafından unutuldu. İşte tam da buradaki soruna çare olmak amacıyla yola çıkan Sandisk, slotRadio adını verdiği yeni cihazını duyurdu. Kendini unutan eski radyo tutkunları için biçilmiş kaftan olacağını düşündüğümüz Sansa Slot Radio, kolayca takıp çıkarılabilecek bir kart yuvasına sahip. Birlikte verilen hafıza kartında 1000 adet farklı türlerde parça yüklü halde geliyor.

“slotRadio’nun benzersiz kolaylığı sayesinde, vakit bulamadığından yakınan müzikseverler bile hiç zaman kaybetmeksizin muazzam bir müzik yelpazesinin keyfini çıkarabilecekler,” diyen SanDisk Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Daniel Screiber sözlerine şöyle devam ediyor: “Herhangi bir yerden indirmenize gerek olmaksızın cebinizde bulabildiğiniz, titizlikle seçilmiş 1000 parça dijital müzik parçası hayatınıza her zamankinden de fazla keyif katıyor. Müziğe hiç bu kadar rahat ulaşılmamıştı.”
kaynak ve devamı icin;

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.