SanDisk ve Aztek Teknoloji'den Güçbirliği

Türkiye’yi 2009 yılında Avrupa’da en fazla büyüme beklediği üç ülkeden biri olarak gören SanDisk, distribütör ağını Aztek Teknoloji ile genişletti.
Görüntü ve video alanında dijital film kartları, USB taşınabilir bellek, mobil telefonlar için bellek kartları ile oyunseverlere yönelik yüksek kapasiteli ve hızlı okuma-yazma özelliğine sahip kartlar ile flaş bellek teknolojili MP3 ve MP4 çalarlar alanında dünyanın önde gelen firmalarından SanDisk, ürünlerinin satışını daha da yaygınlaştırmak amacıyla Aztek Teknoloji ile bir distribütörlük anlaşması imzaladı.

SanDisk markalı ürünleri artık Aztek Teknoloji de dağıtacak.
SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael, yapılan işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Aztek Teknoloji son derece güçlü bir saha ekibine sahip bulunuyor. Bu sayede SanDisk olarak ürünlerimizi kullanıcılara daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Özellikle teknoloji alanında faaliyet gösteren zincir mağazaların beklentileri her geçen gün artıyor. Aztek Teknoloji’nin bu beklentileri en iyi şekilde karşılayacağını düşünüyor ve tüm ürünlerimizin Türkiye’deki kullanım yaygınlığının artacağına inanıyoruz.”
Aztek Teknoloji Yönetici Ortağı Hasan Ütebay ise konuyla ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Her zaman alanında lider markalarla çalışmayı prensip edinen firmamız SanDisk ile bu yönde önemli bir adım atmış oldu. Yetkin satış destek ekibimiz ile müşterilerimize mağazalarında verdiğimiz hizmeti bu alana da yayarak SanDisk’in tüm ürün gruplarındaki liderlik konumunu pekiştirip daha üst seviyelere taşımak en büyük amacımız.”
Aztek’in SanDisk distribütörü olmasıyla birlikte SanDisk’in Türkiye’deki distribütör sayısı Penta ve Arena ile birlikte üçe çıktı.
Yazan: Melih Çelik
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.