Sevgiliye renkli hediye!

Logitech’in yeni ürünü LS 1 mouse, teknolojik özellikleri, şık tasarımı ve göz alıcı renkleri ile sevgililer günü için harika bir hediye alternatifi olabilir.
Logitech’in LS serisinde yer alan  mouse’u LS 1, tasarımı ve teknolojisiyle ama özellikle de pembe renk alternatifiyle sevgililer için farklı bir hediye seçeneği. LS 1 uygun fiyatı, şık tasarımı ve farklı renk alternatifiyle sevgilinize yeni bir stil kazandırabilir.

İddialı ve renkli tasarımıyla Logitech LS 1 Laser Mouse, masanıza şık bir görüntü veriyor. Lazer teknolojisi mouse’un hemen her yüzeyde düzgün ve doğru imleç kontrolü sunmasını sağlıyor. Kauçuktan yapılmış yumuşak tutuş yerleri, uzun süreli kullanımlarda kusursuz konfor ve kontrol imkanı yaratıyor. Mouse’u çalıştırmak için USB girişine takmanız yeterli. Fotoğraf incelemek ve excel dosyalarında dolaşmak için mükemmel bir kullanım sunan LS 1, ayrıca zoom’lama; dikey ve yatay scroll özelliklerine de sahip.
Bu Renkler Gerçek Olamaz…
Trendleri yakından takip eden teknoloji markası Logitech, LS 1’i klasik renkler dışında;  kırmızı, pembe, yeşil, mavi ve sarı olarak da piyasaya sundu.
Kaynak

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.