Sony Ericsson W380i


Artı: Şık ve ince yapı, dokunmatik müzik tuşları, uzun pil ömrü
Eksi: Sensorler zor algılıyor, çekim gücü düşük, hiçbir yenilik getirmiyor…
Sonuç: Sony Ericsson W380, hoş ve şık bir telefon. Fakat çok büyük bir değişiklik getirmesini beklemek hayal kırıklığına sebebiyet verebilir… www.teknolojiweb.net
Adından da anlaşılacağı gibi W380, Sony Ericsson’un Walkman ailesine mensup bir telefon. Walkman serisinde bulunan nadir istiridye kapaklı Walkman telefonlardan biri olan W380, aralarında en şık görünüme sahip olanı diyebilirim. Kendisinden önceki W710i modeli Walkman olarak güzel özelliklere sahip olsa da birçokları tarafından biraz ‘kaba’ olarak adlandırılmıştı. Sony Ericsson, W380 ile kesinlikle bu kanıyı kıracakmış gibi gözüküyor.
Tasarım
Mor ve füme renk seçeneklerine sahip olan W380 iki renkle de oldukça şık gözüküyor. Mor rengi için uzun çabalar harcadıysam da benim elime füme rengi geçti. Fakat işin gerçeği elimde kim görse çok şık olduğunu söyleyemeden geçemedi. İnce yapısı, verev kesimli tasarımı ve farklı renkleriyle açıkçası ilk bakışta pek Walkman serisinden çıkmış gibi görünmese de  W380 Walkman ailesinin birçok mirasını içinde barındırıyor.
Haberin Devamı İçin TIKLAYIN
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.