Sony Ericsson W995

Sony Ericsson Walkman serisi dahilinde satışa sunacağı gelişmiş video ve müzik performansıyla dikkat çeken W995 modelini kullanıcıların beğenisine sunmaya hazırlanıyor.
Sony Ericsson görüntüleme ve müzik alanında zenginleştirdiği yeni mobil iletişim ve eğlence cihazlarıyla genç, dinamik kesime kaliteli alternatifler sunmaya devam ediyor. Barselona’da tanıtılan Walkman ailesinin son üyelerinden W995 kamerası, video özellikleri ve Clear Audio deneyimiyle dikkat çekiyor. Teorik olarak 3G bağlantısından 10 kat daha hızlı olan Turbo 3G destekli cihaz aynı zamanda Wi-fi bağlantısına da sahip. 

Media Go uygulaması
Cihazla birlikte verilen Media Go uygulamasını bilgisayarınıza kurarak video, müzik ve daha biçok çok ortamlı içeriği (multimedya) cihaza sadece sürükleyip bırakarak yükleyebiliyorsunuz. Özellikle video dosyalarının dönüştürme işlemindeki karmaşıklığı düşünmek zorunda olmadan aktarım sağlaması büyük kolaylık. 6.6 cm (2.6 inç) büyüklüğünde ekranı üzerinde yüksek çözünürlük sunuyor. Cyber-shot markasını taşımıyor olsa da 8 megapiksel çözünürlük sunan kamerası sayesinde yüksek fotoğraf kalitesi sunuyor.
Kaynak ve devamı için

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.