Sony Ericsson yeni telefonu Aino'yu duyurdu

Dokunmatik ekranı ve klavyesiyle birlikte yüksek bir video-müzik deneyimi sunacak olan ürün, müzik severlerin oldukça beğenisini kazanacak gibi görünüyor.
Eğlence organizatörü – Media Go, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarma yaptığı gibi Media Go, film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek olası en iyi kaliteyi sunmayı hedefliyor.
 

Sony Ericsson Aino ile artık nerede olursanız olun evinizdeki PLAYSTATION 3’ünüz elinizin altına getiriyor. Uzaktan Yürütme özelliği, PlayStation 3’ünüzü telefonunuzla kontrol etmenizi sağlarken, kolay bir kurulum ve dünyanın neresinde olursanız olun, İnternet veya 3G üzerinden bağlantıya olanak tanıyor. Bu sayede PlayStation 3’ünüzde bulunan fotoğraf, müzik ve videolarınızın zevkine telefonunuzdan varabilirsiniz. (3G Operatöre bağlıdır.)
Sony Ericsson Aino, kullanıcıyla aynı zamanda Media Home fonksiyonunu da tanıştırıyor. Media Home, medya dosyalarınızı PC’den telefona kablosuz ve otomatik olarak Media Go ve Wi-Fi aracılığıyla aktarmanızı sağlıyor
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.