Sony Ericsson'dan off-road telefon

Sony Ericsson, toza, suya, çamura dayanıklı yeni modeli Cyber-shot telefon C702 ile kullanıcıları, fotoğraflayacakları objelere daha da yaklaşmaya davet ediyor.

Sony Ericsson çok yakında Cyber-shotT telefon yelpazesine C702 modelini ekleyecek. Aktif bir şehir hayatı yaşayan kişilerin beğenisini toplayacak yeni modelde, oto fokuslu 3.2 megapiksel kamera ve daha fazla fotoğraf saklayabilmek için 1 GB Memory Stick Micro bulunuyor. www.teknolojiweb.net
Tozdan, çamurdan, su sıçramasından bağımsız olarak her an her yerde fotoğraf çekebilmek için geliştirilen Sony Ericsson Cyber-shot telefon C702 aktif hayat tarzından ödün  vermek istemeyenler için tasarlandı. Ürün, kamerayı tek elle dahi rahatça sabitleyerek anı yakalayabilme imkanı sunan ergonomisi sayesinde kullanıcı tek başınayken de en güzel fotoğrafları çekebilmesini sağlıyor.
Dahili GPS ile Sony Ericsson Cyber-shot telefon C702, fotoğraf çekme ve sınıflandırmaya yeni bir boyut getiriyor. Fotoğraf çekildiği anda dünyanın neresinde olduğunuza dair lokasyon bilgileri otomatik olarak fotoğrafa ekleniyor. Ayrıca C702’deki cep telefonları için geliştirilmiş Google Maps gitmek istediğiniz yere doğru size sesli olarak rehberlik yapıyor.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.