Sony Ericsson'dan özel tasarımlı Jalou

Sony Ericsson, yılın 4. çeyreğinde tüketiciyle buluşturacağı, Dolce&Gabbana tasarımı sıradışı modeli Jalou’yu duyurdu.
Ürettiği mobil ürünlerin yanı sıra, moda dünyasının önemli marka ve isimleriyle yaptığı iş birlikleriyle de adından söz ettiren Sony Ericsson, yılın 4. çeyreğinden itibaren gülkurusu renge sahip, 24 karat altınla kaplı yeni ürünü Jalou’yu tüketicilerin beğenisine sunacak.
 
İstiridye kapak tarzında ve sınırlı sayıda özel olarak üretilen Dolce&Gabbana tasarımı Jalou, 73 mm uzunluğuyla rahatsızlık vermeden her kıyafetle taşınabilecek bir ürün.
Telefonu korumak, şarj cihazını saklamak ve hatta mücevherlerinizi taşımak için kullanabileceğiniz 3 adet ipeksi kırmızı saten ile birlikte yine Dolce&Gabbana markalı altın kaplamalarla süslenmiş bir kulaklık da telefonun yanında verilecek.
 
Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Linda Schori, Jalou ile ilgili şunları söylüyor: “Dolce&Gabbana tasarımı yeni Jalou, tamamen iyi görünmekle ve hayatı paylaşmakla yakın ilişkili. Dolce&Gabbana ile yaptığımız işbirliğiyle tasarım ve içerikten ödün vermeden çok güzel bir telefon elde ettik. Jalou bütün üstün özelliklerinin yanı sıra 24 karatlık altın kaplaması ve Dolce&Gabbana içeriğiyle de öne çıkıyor. Jalou özellikle sosyal, modayı seven ve trendlerin bir adım önünde olmak isteyenlere hitap ediyor.”
Detaylı bilgi için;

Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.