Sony ev eğlencesi kavramına bakışınızı değiştiriyor

Devrim yaratan Monolithic Design konsepti, ağ hizmetleri ve 3D görüntüleme özellikleri ile Sony ev eğlencesi kavramına bakışınızı değiştiriyor.
Monolithic Design konsepti estetik görünümü, güzel, yalın ve minimalist bir stil ile birleştirirken, BRAVIA Internet Video ile internetten yayın hizmetlerine erişimi kolaylaştırıyor.
Sony’nin yeni 2010 ev eğlencesi ürün yelpazesi oturma odasının havasını ve ev eğlencesinin tanımını yeniden belirleyecek.  2010 BRAVIA® TV’ler, Blu-ray Disc™ oynatıcılar ve Ev Sineması sistemlerine kadar genişleyen bu konseptin merkezinde ise Monolithic Design anlayışı yer alıyor.
 
Monolithic Design yüksek kaliteli malzemelerin mükemmel bileşimi ve estetik yüzey görünümüyle oturma odalarına şık ve minimalist bir hava katıyor. Tüm ürünler açıkken elde edilen mükemmel performanstan, kapalı olduğunda oturma odasını tamamlayan güzel tasarıma kadar her şey, eşsiz bir eğlence deneyimi oluşturacak şekilde tasarlandı. 6° eğimli Monolithic TV ve hoparlörlerin alçak mobilyalar üzerinde ideal bir izleme ortamı yaratması gibi her detay dikkatlice düşünüldü.
Kaynak ve devamı için TIKLAYIN

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.