Superfone SF-9080; Çift Sim Kartlı Cep Telefonu

Çift sim kartlı cep telefonu Superfone SF-9080’in detaylı ürün incelemesi
Cep telefonu sahibiyim demek artık çok geride kaldı. Şimdilerde hangi hatları kullanıyorsun diye sormak adetten hale geldi. Neredeyse ülke nüfusumuzun tamamına yakınının bir cep telefonu abonesi olduğunu düşünürsek bu hiç de şaşılacak bir durum değil aslında.
Günümüzde pek çok cep telefonu kullanıcısı ya GSM operatörlerinin kampanya/servislerinden kaynaklı ekonomik nedenlerden dolayı ya da iş ve kişisel yaşamını birbirinden ayırmak için birden fazla GSM hattı kullanıyor. Dolayısı ile sürekli tek telefonda hat değiştirmek veya ikinci bir telefon satın almakla sonuçlanıyor bu durum.
Türkiye’de ilk kez Potkal ekibinin hazırladığı LJift Sim Kartlı Cep Telefonları dosya konusunda bu konuya ne kadar çok rağbet olduğunu hep beraber gördük. Dosya konumuzdan beri pek çok çift sim kartlı cep telefonu daha kullanıcının beğenisine sunuldu. Bu ürünlerin ayrıntılı incelemelerini inceleme sayfamızda görmeye devam edeceksiniz.
Ülkemizde ilk piyasaya sürülen çift sim kartlı cep telefonlarından biri olan Superfone SF-9080’in incelemesine geçelim.  Haberin devamı için Tıklayın
kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.